איך הכל התחיל

בסביבות אפריל 2010 היה איזשהו טרנד במושב, בבורגתא. מישהו הכין פלאפל כל שלישי, אחר הכין פיצה בימי חמישי, ואנחנו החלטנו להכין המבורגרים.  התחלנו עם גריל ביתי אחד וכמה כיסאות פלסטיק מתחת לגזיבו בחצר. קראנו לזה "בּוּכֵר בורגר".

תוך שלושה שבועות הבנו שזה עומד להיות יותר מסתם תחביב. 200 איש הגיעו לחצר ועמדו בתור, 140 המבורגרים נמכרו! הבנו שיש לנו מקום ושיש בנו צורך. החלטנו להוציא משלוחים כי ידענו שמאות אנשים לא יכולים להיכנס למשק במושב, אם אנשים לא יכולים להגיע ליומנגס, יומנגס יגיעו אל האנשים (ומכאן גם הלוגו עם האופנוע…)

בנובמבר 2010, הייתה עליית מחירים קיצונית בכל השוק. דלק, גז, מה לא?! הכל הוכפל ויותר. אנחנו שאפנו לייצר מוצר שאין לו תג מחיר, לייצר ערך מוסף – וזה מה שהפך את יומנגס למה שהוא היום.

בנובמבר 2011 פתחנו את הסניף בקלאנסווה. המשכנו להשתגע, יצרנו המבורגרים חדשים, מבדיחה של הלקוחות יצא הצ'אלנג' וידענו שיש פה משהו טוב…! ביולי 2013 פתחנו את הסניף בצומת רופין, אחרי שנתיים פתחנו גם בכפר סבא, באוגוסט 2016 סניף ברנר נפתח וביוני 2017 הגענו גם לנשר!

עשינו דרך ארוכה מחצר המשק במושב ועד היום – בארבעת הסניפים שפרוסים מצפון ועד דרום.

את כל זה עשינו רק כי העזנו לחלום את הבלתי אפשרי – והצלחנו גם להגשים.

רצינו כיף לא נורמלי בתוך לחמנייה, עם תוספת דימיון מלמעלה ובצד קצת שיגעון, אבל מהיום הראשון כבר הבנו מה העיקר – באנו לעשות את הדברים אחרת. כמו שאנחנו מאמינים, כמו שאנחנו היינו רוצים לקבל! שאפנו לשבור שגרה באופן הכי טוב שרק אפשר לכל מי שמעז לנסות, כמונו.

מאז ועד היום – אנחנו הופכים משברים להזדמנויות. בזה אנחנו מאמינים, וכל מי שהוא חלק מהמשפחה הזו יודע שיש פה DNA מיוחד, מהול עם קסם שאין בשום מקום אחר – גם באנשים שיוצרים את החוויה, וגם באלו שחווים אותה.